Головна Кабінет 0 Порівняння Дзвінок
український бренд,
імпортер з 2014 р.
пн–пт | 9:00–18:00
+380675103444 0

Кабмін України скасував податки на імпорт генераторів

Кабмін України скасував податки на імпорт генераторів

Уряд звільнив від сплати ввізного мита та ПДВ генератори, акумулятори та обігрівачі.


Кабінет Міністрів України на засіданні 8 листопада 2022 року ухвалив рішення про звільнення від сплати ПДВ та ввізного мита на імпорт генераторів, трансформаторів, обігрівачів та інших товарів важливих для проходження цього опалювального сезону.

Про це Прем'єр- міністр Денис Шмигаль сказав на засіданні уряду.

«Сьогодні Кабінет Міністрів затвердить постанову, завдяки якій від сплати ПДВ та ввізного мита будуть звільнені важливі для проходження цього опалювального сезону товари», — сказав Шмигаль.

За його словами, уряд скасовує податки на імпорт: газогенераторів, електричних двигунів та генератори, електрогенераторних установок та обертових електричних перетворювачів, трансформаторів, електричних акумуляторів, електричних водонагрівачів та обігрівачів, а також інших товари для енергетики та забезпечення тепла.

Прем'єр пояснив, що таке рішення дозволить прискорити ремонти, покращити забезпечення світлом, і теплом, а також задовільнить попит серед населення та зменшить ціни на відповідну продукцію.

Як повідомляв Укрінформ, Шмигаль на засіданні уряду 8 листопада повідомив, що майже 60% усіх об’єктів інфраструктури по країні вже підключені до теплопостачання.

За його словами, уряд, енергетики, місцева влада та комунальники паралельно продовжують підготовку до зими. Зокрема, місцева влада закуповує резервне обладнання та готує додаткові пункти обігріву

Рішення уряду про звільнення від сплати ПДВ на генератори

Рішення уряду про звільнення від сплати ПДВ на генератори

uo uou