Головна Кабінет 0 Порівняння Дзвінок
український бренд,
імпортер з 2014 р.
пн–пт | 9:00–18:00
+380671440762 0

Який краще придбати генератор? Бензиновий, дизельний або газовий?

Який краще придбати генератор? Бензиновий, дизельний або газовий?

Генератори бувають бензинові, дизельні, газові та газо-бензинові.


Генератори бувають: бензинові, дизельні, газові та газо-бензинові.

Газо-бензинові дозволяють обирати пальне залежно від доступності і ціни, але до такого генератора потрібно придбати газовий балон.

Бензинові генератори. Переваги та недоліки
Бензинові генератори, як правило, найбільш прості і дешеві, з ними менше мороки в процесі експлуатації. Дизельні зазвичай більшої потужності, важчі, дорожчі.
Основна перевага бензинових генераторів — ціна, яка починається з кількох тисяч гривень. Дизельні аналоги такої ж потужності коштують на 30-50% дорожче.
Бензиновий генератор без проблем заводиться при мінусових температурах, тоді як для дизельного потрібні спеціальне зимове пальне або система підігріву, яку встановлюють у дорожчих моделях.
Також бензинові мають меншу вагу та невеликий рівень шуму порівняно з дизельними. Зате останні споживають на третину менше пального.

Серед недоліків бензинових двигунів — невеликий моторесурс. Дешеві моделі потребують ремонту вже після 500 годин роботи.
Крім того, бензинові генератори не можуть працювати цілодобово. Виробники радять робити перерву через кожні вісім-десять годин роботи. Професійні бензинові генератори можуть відпрацювати без капремонту 3-4 тис мотогодин.
Дизельні працюватимуть 10-25 тис мотогодин залежно від виробника та моделі. Вони не потребують зупинки для охолодження.

Якщо потрібне дешеве і тимчасове рішення, то підійде бензиновий генератор. Тим, хто збирається використовувати пристрій часто і довго, краще обирати дизельний.

Дизельні генератори:
За умови тривалого користування дизельний генератор буде вигідніший. Він коштує дорожче, але споживає менше пального.
Генератори великої потужності, які працюють без перерви добу і більше, як правило, дизельні, але їх вартість значно вища.
Якщо цей генератор за рік буде вмикатися на 20-30 годин, то ця переплата може бути не вигідною.

Газові генерати:
Газові генератори бувають двох типів: побутові та стаціонарні.
Перші за конструкцією і технічними характеристиками схожі на бензинові. Пальне зазвичай можна комбінувати залежно від того, що вигідніше. Вони працюють на зрідженому газі з балонів, який можна придбати на АЗС.

Стаціонарні газові генератори – рішення з минулого століття. Це потужні машини, які встановлюють там, де є централізоване дешеве газопостачання, але відсутня електроенергія.

 

uo uou